همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

ورزش > لیگ برتر – دروازه بان پرسپولیس به تازگی به خاطر شلواری که در تمرین این تیم پوشیده بود، جنجال ساز شد.

خبرورزشی نوشت؛ سوشا مکانی در برهه ای از زمان، شاید بین تابستان تا زمستان سال گذشته، با رفتاری که در فضای مجازی داشت، نشان می‌ داد که بیش‌تر از فوتبال در کار مد و لباس است. از او بعضاً عکس ‌های عجیبی هم در فضای مجازی منتشر می‌ شد که جالب نبود. به هر حال فوتبالیست ‌ها زیر ذره بین هستند و شکل لباس پوشیدن شان هم برای مردم مهم.

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

کپی از روی دست تتلو
تیپ عجیب سوشا مکانی که شوربختانه به آن ظلم شد. شاید این تیپ به اندازه شلوار تابستانی او، تو چشم نباشد ولی همانطور که می‌ بیند، بسیار خفن است. این شکل لباس پوشیدن یک جورهایی کپی از روی دست تتلو بود. سوشا این عکس را یک سال و اندی قبل منتشر کرد که با واکنش ‌های متفاوتی در فضای مجازی روبرو شد ولی او در آن زمان، اینقدر تو چشم نبود و هنوز آنهمه جنجال را به راه نیانداخته بود.

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

تیپ ‌های تابستانه سوشا
سوشا امسال برای تابستان شلوار زرد و شبیه به باب اسفنجی انتخاب کرد اما او در تابستان ‌های گذشته هم با قدرت عمل می‌ کرد، منتهی همانطور که عرض کردیم، اینقدر تو چشم نبود. شما اگر به سه عکس بالا دقت کنید، متوجه می‌ شوید که سوشا همین سال گذشته و دو سال قبل هم تیپ ‌های عجیبی می‌ زد ولی منتهی ما عین کبک سرمان را زیر برف کرده بودیم و به این بنده خدا بی توجه بودیم. ضمن عذرخواهی از سوشای عزیز به عرض می‌ رسانیم که ترکیبی از شلوار کوتاه یا پاچه تا زدن، به اضافه تی شرت گل منگلی او، جز تیپ ‌های تابستانه خوبش بود ولی عمرا به پای باب اسفنجی نرسند!

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

ست کت و شلوار سفید!
با توجه به سرد شدن هوا، سوشا مکانی هم مجبور شد کم کم به جای گرم کوچ کند که در عکس بالا حاصل این کوچ را می‌ بیند. او کت را با شلوارک سفید ست کرده است. تیپی که شاید در ایران غریبه باشد ولی در همه جای دنیا مد است و شوربختانه در این زمینه هم ایران عملکرد ضعیفی داشته است. سوشا به عنوان یکی از سردمداران سبک کت-شلوارک، اولین بار با لو رفتن این عکس جنجال ساز شد!

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

به سمت سالن مد!
سوشا در همان روزها برای اینکه بیرون برود، نیاز داشت چیزی غیر از شلوارک بپوشد به همین دلیل سریعا یک کت و شلوار تاره رو کرد. این کت تک به همراه شلوارش، بسیار تک بودند و دوباره سوژه شدند. همان روزی که سوشا این لباس ‌ها را تنش کرد، عکس او سریعا در سایت ‌ها پیچید و پای آن هم نوشتند: «شلوار منشوری سوشا.» ولی ما هر چقدر نگاه کردیم، این شلوار را منشوری حس نکردیم ولی اگر در این عکس توجه کنید، شکل رفتن او به رختکن تیم برای لباس عوض کردن، جوری است که انگار دارد به سالن مد می‌ رود.

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس
ست اول زمستان!

در اوایل زمستان که بارندگی ‌ها شروع شد و شوربختانه آفتاب هم گرمای آنچنانی نداشت، سوشا مکانی مجبور شد چنین تیپی بزند. او کاپشن چرم خود را با کفش ‌های تتلو شکل خود ست کرد و همانطور که می‌ بیند پاچه شلوارش را هم، تا زده است. همیشه همه مردم در فضای مجازی، اسیر این عکس ‌های یهویی سوشا بودند. اینکه اصلاً در جریان نیست از او عکس می‌ گیرند!

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

بیش‌تر به دنبال مدلینگ
این عکس شاید یهویی نباشد، شاید ویژگی ‌های دیگر عکس ‌های او را نداشته باشد ولی یک وجه اشتراک با بقیه عکس ‌ها دارد و آن این است که سوشا قصد داشت بیش از فوتبالش، تیپ و مدل بودنش را نشان دهد. او بارانی به تن دارد ولی همانطور که می‌ بیند جوراب به پا ندارد و این هم برای خودش یک مد است.

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

شلوار منشوری
این هم تصویری از سوشا در روزهای جنجالی زندانی شدنش. او در یکی از روزها که به دادسرا رفت، در ظاهر لباس موجهی به تن داشت ولی همانطور که می‌ بیند شلوار او فارغ از کت و لباسش، منشوری است. فقط لازم است به کمربند او دقت کنید!

همه تیپ ‌های عجیب دروازه بان جنجالی پرسپولیس

این بار لباس منشوری
بعد از آزادی از زندان، در شرایطی که سوشا بر سر قبر شهدا حاضر شده بود و خیلی ‌ها منتظر بودند دیگر او را با تیپ ‌های ساده ببیند، تنها اندکی بعد با چنین لباسی سر تمرین حاضر شد تا دوباره دوربین ‌ها روی او زوم شود.

 

۲۵۲ ۴۳

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 6
  • ۲۱ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.