همیشه باید برای مقابله با حوادث آماده باشیم

همیشه باید برای مقابله با حوادث آماده باشیم

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از مُخبر مهر، آیت الله العظمی سید محمد علی علوی گرگانی ظهر پنجشنبه در دیدار رئیس جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: جمعیت هلال احمر نیاز به تعریف و تمجید ندارد زیرا تنها سازمانی است که از میان توده مردم برخاسته است.

وی با بیان اینکه هلال احمر یک سازمان عاطفی و سرشار از مهر، است، افزود: باید قدر این سازمان را دانست و حیثیت این سازمان را با امانت داری حفظ کرد تا محبوبیت نسبت به آن در جامعه باقی بماند.

استاد برجسته حوزه بیان کرد: دنیا همیشه مکان وقوع اتفاقات مختلف است بنابراین همیشه باید برای مقابله با این وقایع آماده باشیم و جمعیت هلال احمر در این زمینه آمادگی کامل را دارد.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر بر بنیاد یک نوع معاهده مردمی شکل گرفته است، افزود: باید بتوانیم تعهدات خود را در جامعه به خوبی پیاده کنیم زیرا هرکس تعهدات خود را در به خوبی و در چارچوب عدالت اجرا کند به موفقیت خواهد رسید.

آیت الله علوی گرگانی ضمن تقدیر از اجرای طرح خانه هلال در روستا‌‌ها افزود: احداث خانه‌‌های هلال می‌‌تواند نتایج مثبت بسیاری در جامعه داشته باشد.

وی با تأکید بر لزوم احداث خانه‌‌های هلال در روستا‌‌ها افزود: با ایجاد خانه هلال روستائیان در حوادث مختلف می‌‌توانند به کمک رسانی بپردازند.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: تقاضا داریم تا بر مساعدت‌‌های عمومی که برای حفظ اموال مردم انجام می‌‌گیرد دقت و نظارت بیشتری انجام تا آینده درخشانی نصیب جمعیت هلال احمر شود.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ May 2016 | 3:38 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۲۲ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.