هیتسفلد: ایران نباید در دیدار برابر پرتغال به بازی انتحاری روی آورد
هیتسفلد: ایران نباید در دیدار برابر پرتغال به بازی انتحاری روی آورد


خبرگزاری فارس: اوتمار هیتسفلد، سرمربی سابق تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت: تیم ملی ایران نبایستی مقابل پرتغال دست به انجام فوتبال هجومی و انتحاری بزند.


به گزارش خبرگزاری فارس، مربی پرآوازه فوتبال آلمان که هم اکنون در جام جهانی آلمان به عنوان مفسر و تحلیلگر هفته نامه اشپورت بیلد‌‌ فعالیت می‌کند، اظهار داشت: تیم ایران در انجام فوتبالی هجومی قابلیت دارد؛ اما صرف دست زدن به این فوتبال احتمالاً نتایج مثبتی را دیدار برابر پرتغال به بار نمی آورد.
این مربی در تحلیل خود برای نشریه اشپورت بیلد با نگاهی به بازی روز شنبه ایران و پرتغال در شهر فرانکفورت (دیدار فردا) عنوان کرد: باتوجه به شکست قابل بحث ۳ بر یک در دیدار برابر مکزیک، ایرانی‌ها تصمیم گرفته‌اند رو به انجام فوتبالی هجومی مقابل پرتغال بیاورند. آنها گویا می‌خواهند باخت از مکزیک را با کسب بردی احتمالی مقابل پرتغال جبران کنند؛ اما بایستی به آنها تذکر داد که صرف این شیوه ابزار موثری برای رسیدن به هدفی که دارند، نیست.
هیتسفلد خاطر نشان ساخت: برای تیم پرتغال که از سوی اسکولاری هدایت می‌شود، انجام فوتبالی بسته دشواری های زیادی را ایجاد می‌کند؛ اما فوتبال باز و هجومی به بازیکنان تکنیکی پرتغال این امکان را می‌دهد تا در قالب اصل فوتبال خود، که فوتبالی هجومی است، دست به کار شوند.
وی افزود: ایران به جای روی آوردن به فوتبالی تهاجمی، بایستی با بستن خط دفاع خود، با فوتبالی متراکم در میانه میدان، ابتکار عمل را از هافبک‌ها و مهاجمین پرتغال بگیرد تا بتواند برنامه‌های هجومی خود را دیکته کند.
این مربی به تیم ایران توصیه کرد تا حد ممکن فضا را از تیم پرتغال بگیرد تا از قدرت حریف نام آشنای ایران کاسته شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۲۷ خرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.