واریز سود سهام فرهنگیان بازنشسته

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز سود سهام فرهنگیان بازنشسته در ماه‌‌های مهر، آبان و آذر خـبـر داد

واریز سود سهام فرهنگیان

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز سود سهام فرهنگیان بازنشسته در ماه‌‌های مهر، آبان و آذر خـبـر داد و گفت: عملیات بانکی واریز سهم‌الشرکه از امروز چهارشنبه (۱۲ اسفندماه) آغاز می‌‌شود و قطعا از شنبه از طریق تک‌کارت‌‌های سرمایه فرهنگیان قابل دریافت خواهد بود.

شهاب‌الدین غندالی ضمن اعلام این خـبـر گفت: مجموع سود واریزی برای فرهنگیان بازنشسته ۸۰۰ میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: فهرست‌‌های استانی برای دی ماه هنوز به دست ما نرسیده است، در صورت دریافت گزارشات و طی مراحل مربوط سود سهام دی ماه نیز واریز خواهد شد.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه فرهنگیان بازنشسته عضو موسسه از ابتدای مهر ١٣٩۴ به بعد از طریق بانک سرمایه تسهیلات خود در صندوق ذخیره فرهنگیان را دریافت می‌‌کنند ادامه داد: از این رو برای تمام بازنشستگان عضو موسسه تک کارت بانک سرمایه صادر و به فرهنگیان تحویل خواهد شد.

غندالی اضافه نمود: برای فرهنگیان عضو مؤسسه که قبلاً در بانک سرمایه حساب داشته‌اند، کارت بانکی صادر نشده و این فرهنگیان می‌‌توانند از همان حساب بانکی خود نزد بانک سرمایه استفاده کنند.

ایسنا

اخبار مرتبط:

حق فرهنگیان‌ بازنشسته درجیب ۹۰شرکت!

مطالبات فرهنگیان در سال ۹۴ پرداخت می‌ شود

زمان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ March 2016 | 11:27 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.