واکنش بوش به نامه احمدی‌نژاد

واکنش بوش به نامه احمدی‌نژاد


خبرگزاری فارس: رئیس جمهور آمریکا در اولین واکنش به نامه محمود احمدی نژاد همتای ایرانی خود که در آن راهبردهایی برای برون رفت از مشکلات عظیم جهانی مطرح شده است، گفت: «نامه احمدی‌نژاد به مسئله هسته‌ای پاسخ نداده است.»


به گزارش خبرگزاری فرانسه از اورلند در فلوریدای آمریکا، جرج بوش در اولین واکنش به نامه محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: «این نامه نتوانسته است به نگرانی بین المللی درباره برنامه هسته‌ای تهران پاسخ دهد.»
وی در گفتگو با برخی خبرنگاران روزنامه‌های فلوریدا گفت: «به نظر می‌رسد این نامه نتوانست به سوال اصلی جهان پاسخ دهد که همان است که شما کی از برنامه هسته‌ای‌تان دست خواهید برداشت؟»
پیش از این کاندولیزا رایس، وزیر امورخارجه آمریکا نیز گفته بود: «نامه غیرمترقبه رئیس جمهور ایران به جرج بوش، همتای آمریکایی‌اش، پیشنهاد دیپلماتیک جدی نیست.»
وی افزود در این نامه هیچ پیشنهادی برای خروج از بن بست هسته‌ای مطرح نشده است.
نامه احمدی نژاد به جرج بوش، اولین نامه یک مقام عالی رتبه ایرانی به رئیس جمهور آمریکا در ۲۷ سال گذشته بود که ضمن نقد جدی سیاستهای آمریکا در جهان ، راه‌هایی برای برون رفت از مشکلات عظیم جهانی مطرح شده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۲۲ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.