واکنش دولت انگلیس به پخش تصاویر ملوانان بازداشت شده

واکنش دولت انگلیس به پخش تصاویر ملوانان بازداشت شده


خبرگزاری فارس:در حالی که تصاویر پخش شده از ملوانان انگلیسی حاکی از سلامتی آنها بود،انگلیس پخش تصاویر ملوانان و تفنگداران بازداشت شده این کشور در تلویزیونی ‘العالم’ ایران را محکوم کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس وزارت خارجه انگلیس پخش این تصاویر را غیر قابل قبول خواند و خواهان دسترسی سریع نمایندگان سفارت این کشور در تهران به ملوانان و تفنگداران دریایی انگلیس شد.
شبکه تلویزیونی ‘العالم’ ایران برای اولین بار از زمان بازداشت ۱۵ ملوان و تفنگدار نظامی انگلیس در جمعه گذشته، تصاویری از آنها را پخش کرده است، در پی آن بخش خبر ساعت ۹ امشب چهارشنبه شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز این تصاویر را به همراه گفتگوی ملوان زن انگلیسی پخش کرد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 31
  • ۰۸ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.