واکنش عابدزاده به اظهارات دایی

احمدرضا عابدزاده در واکنش به اظهارات علی دایی مبنی بر این‌که بدون فرصت هم می‌توانست وی را اخراج کند ، عنوان کرد: «با جوسازی‌ مرا از پرسپولیس بیرون کردند و حالا توجیهاتی دارند که بسیار خنده‌دار است.»

مربی سابق دروازه‌بانان پرسپولیس افزود: «وقتی دایی سرمربی پرسپولیس شد در اولین حضورش در تمرین، می‌دانستم دیگر جایی در این تیم ندارم، اما حالا که از پرسپولیس کنار گذاشته شده‌ام برای این‌که جواب مردم را بدهند، عزیز آقایان شده‌ام. آنها را به خدا واگذار می‌کنم و از این به بعد نیز سعی می‌کنم درباره این موضوع حرفی نزنم.»

عابدزاده که با فارس صحبت می‌کرد، درباره اظهارات یحیوی ، مربی جدید دروازه‌بان‌های پرسپولیس که اعلام کرده ۲ دروازه‌بان به تیم ملی معرفی خواهد کرد، گفت: «تصمیم خوبی است اما من قبلا این کار را کرده‌ام. میثاق معمارزاده به تیم ملی بزرگسالان و علیرضا حقیقی به تیم ملی امید رفتند و بهتر است مربیان جدید به دنبال کار دیگری باشند.»عابدزاده که دیروز در جلسه‌ای با حبیب کاشانی،‌ سرپرست پرسپولیس حضور پیدا کرد، از وی خواست تا رسما حکم برکناری وی را ابلاغ کند. این درخواست اما با پاسخ منفی سرپرست پرسپولیس مواجه شد و او از عابدزاده درخواست کرد که به همکاری با پرسپولیس ادامه دهد. روی همین اصل کاشانی به وی پیشنهاد کرده تا مدیریت آکادمی پرسپولیس را به‌عهده بگیرد که عابدزاده برای پاسخ دادن درخواست زمان کرده است

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 948
  • ۱۷ دی ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.