واکنش موسسه‌ی گل‌آقا نسبت به ساخت تندیس کیومرث صابری

پوپک صابری فومنی ـ گلنسا ـ در واکنش به ساخت تندیس گل‌آقا و نصب آن در شهرستان فومن ضمن مخالفت با این اقدام آن را مصداق حیف و میل کردن بیت‌المال برشمرد و از مسوولان خواست در صورتی‌که قصد تقدیر و زنده‌ نگهداشتن نام گل‌آقا را دارند هزینه‌هایی را صرف ساختن مدرسه، فرهنگسرا و یا کتابخانه برای شهرستان محروم فومن کنند.


به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، وی با اشاره به اینکه کیومرث صابری ـ گل‌آقا ـ در وصیتنامه خود اختیارات و مسوولیت کلیه اقدامات مربوط به گل‌آقا را به وی سپرده، تاکید کرد که این اقدام بدون رضایت خانواده صابری و عدم اطلاع‌رسانی به موسسه گل‌آقا که به‌عنوان مرکز رسمی و قانونی مربوط به گل‌آقا فعالیت می‌کند، صورت گرفته است.


پوپک صابری با ابراز تاسف از این اقدام،‌ اذعان داشت که گل‌آقا همواره از این‌گونه تقدیرها و بزرگداشت‌ها دوری می‌جست و اقدام اخیر نیز قطعا مورد رضایت او و ما نخواهد بود.


کیومرث صابری فومنی ـ گل‌آقا ـ که پدر طنز معاصر ایران لقب گرفته است ـ در اردیبهشت ماه ۱۳۸۳ پس از دو دهه حضور تاثیر گذار در عرصه طنز، به دیار باقی شتافت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۰۲ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.