وام ۱۵ میلیون تومانی خرید کالا در راه است

تولید کنندگان لوازم خانگی برای مبارزه با رکود موجود در بازار تصیم به پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی با بهره کم گرفته اند.

وام ۱۵ میلیون تومانی خرید کالا

سخنگوی انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی بیان کرد: بازار خرید و فروش لوازم خانگی تحت تاثیر رکود حاکم بر اقتصادکشور مدتی است که رونق چندانی نداردبه همین منظور تولیدکنندگان جهت برطرف کردن این رکود قصد اجرای طرحی با همکاری بانک ‌های عامل دارند.

وی افزود: این طرح مربوط به پرداخت وام خرید کالا با تهسیلات آسان به متقاضیان است که شرایط دریافت آن بسیار آسان تر از وام قبلی در نظر گرفته شده و مبلغ آن بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان است.

غزنوی بیان داشت: اقساط ۲۴ تا ۳۶ ماهه یکی از مهمترین ویژگی ‌های این وام است که به دلیل تعداد بالای اقساط مبلغ باز پرداخت آن نسبت به وامی که بانک مرکزی ارائه کرده بود بسیار پایین تر است.

وی سود این وام را بین ۱۴ تا ۱۶ درصد اعلام کرد و افزود: پیش از این نیز چنین طرح اجرا شده و مورد اقبال مردم قرار گرفته بود بنابراین پیش بینی بر این است که با اجرای این طرح رونق به بازار لوازم خانگی بازگردد.

غزنوی عنوان کرد: بانک مرکزی در این طرح نقشی ندارد و بودجه آن توسط منابع بانک ‌ها تأمین می‌ شود و تولید کنندگان نیز بخشی از سود این وام را پرداخت خواهند کرد.

وی افزود:‌ بزودی اطلاع رسانی درباره این طرح داده خواهد شد.

غزنوی در خصوص شکست طرح قبلی پرداخت وام خرید کالا نیز بیان کرد: این طرح قبل از اجرا کاملا کارشناسی شده بود به طوری که به جرات می‌ توان بیان کرد تا کنون در کشور برای انجام هیچ کاری به این اندازه تحقیق و بررسی صورت نگرفته؛ اما به دلیل احتیاط بیش از حد و بدقولی ‌های بانک مرکزی در خصوص زمان پرداخت وام، نحوه بازپرداخت و سود پرداختی نتوانست موفق شود.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

دولت رسماً آب رفتن وام خرید کالا را تأیید کرد

ورود ۱۰ هزار و ۵۰۰ قلم کالا به طرح خرید کالای ایرانی

پرداخت وام به مردم برای خرید کالاهای ایرانی

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ March 2016 | 1:17 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.