واکنش ها به سفر احتمالی خاتمی به واشنگتن

سفر احتمالی سید محمد خاتمی، رئیس جمهور سابق ایران به واشنگتن، با واکنش های متفاوتی از سوی برخی از مقامات، گروهای هواردار و سیاستمداران آمریکایی روبه رو شده است.

به گزارش سرویس سیاسی آریا، گروه‌های هوادار اسرائیل و سیاستمداران آمریکائی از صدور ویزای آمریکا به خاتمی انتقاد کرده اند.


یک گروه مدافع حقوق یهودیان به نام «سایمون بیزنتال» به این ویزا اعتراض کرد.


ایلینا راس لتنین، رئیس یک کمیسیون فرعی در مجلس نمایندگان آمریکا از صدور ویزا برای خاتمی انتقاد کرد و او را تهدیدی برای منافع ملی و امنیت آمریکا و چهره‌ای مخالف اهداف سیاست خاورمیانه آمریکا توصیف کرد و افزود وی احساسات مردم را علیه آمریکا و اسرائیل تحریک می‌کند.


بنا به این گزارش، وزارت امورخارجه آمریکا اعلام کرد که در جریان سفر سید محمد محمد خاتمی، به واشنگتن، تماس رسمی با وی از سوی مقامات آمریکا برقرار نخواهد شد.


شان مککورمک، سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا، از موسسات و اشخاصی که با خاتمی تماس برقرار می‌کنند خواست وی را در باره رابطه ایران با تروریسم سئوال‌پیچ کنند.


به گزارش سرویس سیاسی آریا، سفر احتمالی خاتمی با استقبال جیمی کارتر، روبه رو شده است و رئیس جمهوری سابق آمریکا گفته است برای دیدار با خاتمی آماده است.


لازم به توضیح است که آمریکا برای انجام چند سخنرانی روز سه شنبه به آقای خاتمی ویزا داده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۱۱ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.