وحید طالب لو:انتقادات را می‌پذیرمبا قدرت ادامه می‌دهم
میرزاپور دوست صمیمی من است

پس از توقف ایران در دیدار برابر سوریه بخشی از انتقادات متوجه دروازه‌بان جوان تیم ملی فوتبال شد، وی در بازی تدارکاتی مقابل نیروی زمینی نیز شانس حضور در میدان را نیافت اما، طالب‌لو همچنان مانند گذشته پرامید و با روحیه است.

وحید طالب‌لو اظهار کرد: بی‌تردید غرور بیش از اندازه و دلسردی به یک اندازه موقعیت یک بازیکن را به خطر می‌اندازد، من در ابتدای راه قرار دارم و مربیانی که زیر نظر آنها تا این مرحله رسیده‌ام همواره این نکته را تذکر می‌دادند که هر بازیکنی روزهای بدی دارد که تنها با اتکا به پروردگار و اعتماد به نفس می‌تواند از آن عبور کند.
وی افزود: می‌پذیرم که مانند هر بازیکن دیگری اشتباه دارم و به همین دلیل انتقادات همراه با رهنمود را می‌پذیرم و سعی می‌کنم با استفاده از آنها شرایط خود را بهبود ببخشم.
طالب‌لو در مورد میزان آمادگی خود نیز خاطر نشان کرد: پس از دیدار مقابل سوریه و از زمان آغاز تمرینات، در تمامی تمرین‌ها شرکت کردم و آمادگی لازم را دارم، خوشبختانه رودباریان نیز آماده است و میرزاپور نیز در حال رسیدن به فرم ایده‌آل است و نگرانی از بابت دروازه‌بان وجود ندارد.

طالب‌لو تاکید کرد: دروازه‌بان تیم ملی در بازی برابر کره‌ وظیفه‌ی دشواری را دارد چراکه بی‌تردید تیم کره‌ی جنوبی با تمام قوا در این دیدار به میدان می‌آید و تمرکز و هوشیاری صد در صد دروازه‌بان مانع اصلی گلزنی حریف خواهد بود.

وحید طالب‌لو در مورد حمایت میرزاپور از وی پس از دیدار مقابل سوریه نیز گفت: ابراهیم میرزاپور دوست صمیمی من است و همین رابطه بین ما و رودباریان وجود دارد، خوشبختانه این دوستی و همدلی در افزایش انگیزه و بهبود کیفیت کار ما تاثیر داشته است، بی‌تردید هر کدام از ما سه نفر که به میدان برود از حضور دروازه‌بان روی نیمکت ذخیره‌ها دلگرم می‌شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۰۸ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.