ورود کامیون‌‌های حامل سلاح از ترکیه به مقر تروریست‌‌ها

ورود کامیون‌‌های حامل سلاح از ترکیه به مقر تروریست‌‌ها

ورود کامیون‌‌های حامل سلاح از ترکیه به مقر تروریست‌‌ها

جهان > غرب آسیا – همشهری‌آنلاین:
کامیون‌‌های حامل سلاح از مرزهای ترکیه وارد سوریه و به محل برپایی گروه‌‌های مسلح در منطقه حلب منتقل شده‌اند.

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز هماهنگی و نظارت بر آتش‌بس سوریه در حمیمیم از رصد ورود شماری از کامیون‌‌های حامل سلاح و تجهیزات نظامی از مرزهای ترکیه به مناطق شمال شرقی حلب محل برپایی اعضای گروه تروریستی داعش خـبـر داد.

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری آسیا ، دولت ترکیه پشتیبانی خود را از گروه‌‌های مسلح ، تسهیل در عبور تروریست‌‌ها و سلاح و تجهیزات نظامی آنان از مرز به شمال سوریه تقویت کرده است به طوری که جمعه گذشته حدود ۲۰۰ تروریست عضو جبهه النصره از مرزهای ترکیه وارد شمال حلب شدند.

این مرکز در بیانیه‌ای اعلام کرده است تروریست‌‌های داعش و جبهه النصره با وجود حلول ماه رمضان همچنان حمله‌های خود را به مواضع نظامی و مناطق مسکونی را در شهر حلب ادامه می‌‌دهند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۱۸ خرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.