وطنخواه: قطع همکاری با هان به سود پرسپولیس بود
برکناری هان و حضور دنیزلی از نگاه اهالی پرسپولیس/


وطنخواه: قطع همکاری با هان به سود پرسپولیس بود


خبرگزاری فارس: بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: سرمربی هلندی بسیار مغرور بود و کنار گذاشتن وی به سود تیم بود.


بیوک وطنخواه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزای فارس افزود: آری هان خواسته های نامعقولی از باشگاه داشت. مسئولان بارها با وی کنار آمدند؛ اما بالاخره فهمیدند که نمی توان با این مربی کار کرد.
وی ادامه داد: بی شک باشگاه از برآورده ساختن خواسته های وی معذور بود. این مربی بسیار مغرور است و همیشه خود را بالاتر از همه می داند. برکناری وی تصمیم معقولانه ای بود.
وطنخواه در خصوص احتمال حضور دنیزلی در پرسپولیس اظهار داشت: این مربی سال گذشته تیم پاس را هدایت کرد و تا حدودی با فوتبال ایران آشنایی پیدا کرده است. دنیزلی می تواند گزینه مناسبی برای پرسپولیس باشد.
وی در خصوص انتقادهای مطرح شده در خصوص این مربی به دلیل عدم کسب نتیجه با پاس تصریح کرد: وضعیت پرسپولیس با پاس فرق می کند. این تیم هواداران بی شماری دارد و این می تواند عاملی مهم برای کسب موفقیت دنیزلی باشد.
وطنخواه در پایان خاطرنشان ساخت: با تمام این وجود شخصا اعتقاد دارم که بهترین گزینه برای پرسپولیس استفاده از مربیان انگلیسی است. تجربه این امر را ثابت کرده است.
مسئولان باشگاه بعد از برکناری آری هان قصد به خدمت گیری مصطفی دنیزلی را دارند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۴ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.