وقتی حمام هم آنلاین می شود +عکس

ایسنا: بر اساس این گزارش که توسط شرکت اروپایی Ideal Standard ارائه شده، حمام های سال ۲۰۲۱ از نور کافی، دمای آب مناسب با انتخاب افراد و همچنین قابلیت نمایش اخبار بر روی پرده های دوش الکترونیکی برخوردار خواهند بود.

وقتی حمام هم آنلاین می شود+عکس

در این میان، فناوری دیجیتالی با دیوارهای الکترونیکی و پرده های دوش نمایشگر تلویزیون و شبکه های اجتماعی که با صدا فعال می شوند، نقش بزرگی در این محیط ها ایفا خواهند کرد.

از دیگر قابلیت های این حمام ها، برخورداری از توانایی انجام مکالمات تلفنی از زیر دوش و آینه متصل به اینترنت است.

کابینت های موجود در حمام نیز به یادآوری موعد قرص ها برای فرد پرداخته و همچنین می توانند در زمان پایان یافتن داروها، از طریق آنلاین یک نسخه جدید سفارش دهند.

همچنین این حمام ها به صرفه جویی در آب و انرژی کمک کرده و آب پسماند دوش را بازیافت می کنند. این درحالی است که اتصالات حمام نیز حرارت اضافی را به انرژی تبدیل می کنند. از جمله اولویت های سرویس های بهداشتی آینده همچنین می توان به قابلیت خود تمیزشوندگی آنها اشاره کرد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 107
  • ۰۲ تیر ۹۱
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.