وقتی طارمی قسم می‌ خورد که هرگز نگفته بزرگتر پرسپولیس است!

وقتی طارمی قسم می‌ خورد که هرگز نگفته بزرگتر پرسپولیس است!

ورزش > لیگ برتر – مهدی طارمی می‌ گوید هرگز نگفته که بزرگتر پرسپولیس است.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛همین چند روز پیش بود که خـبـر اعتصاب پرسپولیسی ‌ها در همه رسانه ‌ها منتشر شد.بیش‌تر رسانه ‌ها هم که در محل تمرین پرسپولیس مُخبر داشتند برگرفته از مهدی طارمی نوشتند که:«من بزرگتر پرسپولیس هستم،کسی مشکلی دارد؟»

حرفی که واکنش ‌های زیادی را به همراه داشت و علاوه بر هواداران در فضای مجازی،واکنش بیش‌تر پیشکسوتان پرسپولیس را هم به همراه داشت.

این اتفاق در حالی افتاده است که طارمی چند ساعت پس از بیان این حرف در گفت و گو با سایت رسمی خودش از همه عذر خواهی کرد و گفت براز پشیمانی کرد.

مهاجم گلزن پرسپولیس امروز هم پس از پایان تمرین به سمت خبرنگاران رفت و خطاب به آن‌ها گفت:«قسم می‌ خورم که هرگز نگفته ام بزرگتر تیم هستم.»

 

۲۵۱ ۴۳

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.