ویروس ناشناخته در فلوریدا هفتصد مسافر یک کشتی را آلوده کرد

بیش از هفتصد نفر از سرنشینان یک کشتى مسافربرى در پى الوده شدن به یک ویروس ناشناخته و مهلک به بیمارستانى در فلوریداى امریکا منتقل شدند .

به گزارش سرویس مونیتورینگ آریابه نقل ازشبکه تلویزیونى فاکس نیوز/ منابع بیمارستانى اعلام کردند بیش از هفتصد مسافر کشتى تفریحى کارنیوال لیبرتى که از شانزده روز پیش سفر خود را از رم اغاز کرده بودند درپى بیمارى شدید حاصل از یک ویروس ناشناخته و بروز علائم بیمارى شبیه وبا که با تهوع و درد شدید در ناحیه معده و شکم انان همراه بود پس از توقف این کشتى در فلوریداى امریکا به بیمارستان منتقل شدند.


نیروهاى امدادى گفتند حال عمومى برخى از مسافران در زمان توقف این کشتى به حدى وخیم بود که با صندلى چرخدار به بیمارستان منتقل شدند .

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۵ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.