«وینسلت» بازیگر فیلم هانی ابواسد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، فیلم نامه اقتباسی فیلم براساس داستان کتاب پررمزورازی به همین نام نوشته شده، که چارلز مارتین نویسنده آن است.

داستان پرهیجان کتاب مارتین در باره دو غریبه ای است که پس از سقوط هواپیمایشان، توانسته اند جان سالم به درببرند. این هواپیما در دل جنگل انبوه کولورادو سقوط کرده است.

تمام شرایط حکایت از مرگ آن ‌ها می‌ کند و این در حالی است که کسی اطلاعی از زنده بودنشان ندارد. اما این دو نجات یافته تمام تلاش خود را می‌ کنند، تا به دنیای متمدن و انسانی برگردند.

در حالی که کاراکتر زن داستان زخمی شده و نسبت به نجات یافتن ناامید است، کاراکتر مرد دکتر کوهنوردی است که به رهایی و نجات اطمینان دارد.

شرکت مستقل فیلم سازی «فوکس ۲۰۰۰» تهیه کننده این درام انسانی ۳۰ میلیون دلاری است. هانی ابواسد کارگردان مطرح فلسطینی، وظیفه کارگردانی فیلم را به عهده دارد.

او می‌ گوید داستان کتاب مارتین را به این دلیل برای اولین فیلم انگلیسی زبان خود انتخاب کرده، که در باره امید و تلاش برای ادامه حیات در یک شرایط بغرنج و غیرممکن است.

به نوشته امپایر آنلاین، سازندگان «کوهی بین ما» امیدوارند آن را برای نمایش عمومی در فصل اسکاری فیلم ‌ها در آخرین روزهای فصل پائیز آماده کنند.

منتقدان سینمایی عقیده دارند این درام انسانی در رشته هایی چون بهترین فیلم، کارگردانی، فیلم نامه و بازیگری نامزد دریافت جوایز اسکار خواهد شد.

هانی ابواسد قبل از این برای درام دلهره آور و سیاسی فلسطینی زبان «و اینک بهشت»، نامزد دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی سال شده است.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ June 2016 | 1:38 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.