یک روزنامه چاپ کابل: آزادسازی دختر ایرانی از بند قاچاقچیان انسان در افغانستان

کنسول سفارت ایران در کابل از نجات دختر ۱۶ ساله ایرانی از دست گروههای تبهکار در افغانستان خبر داد.


به گزارش گروه «حوادث» ایسنا، روزنامه آریایی چاپ کابل به نقل کنسول سفارت ایران در کابل همچنین نوشت: رهایی این تبعه ایرانی با پیگیری سفارت ایران در کابل و با همکاری وزارت امور خارجه افغانستان صورت گرفت.


بر اساس خبر منتشره در این روزنامه، قاچاقچیان انسان، چندی پیش این دختر ایرانی را به افغانستان منتقل کرده بودند که سفارت ایران در کابل پس از اطلاع از موضوع، آزادی وی را در دستور کار خود قرار داد و سرانجام موفق به آزادسازی وی شد.


بدین ترتیب روز گذشته، دختر گرفتار شده در بند تبهکاران، پس از انتقال به ایران به خانواده‌اش تحویل داده شد.


به نوشته این روزنامه چاپ کابل ، سفارت ایران در کابل طی هشداری به خانواده‌ها در خصوص مراقبت از رفت و آمد فرزندانشان با اتباع بیگانه تاکید کرده است که ازدواج ایرانیان با اتباع خارجی نیازمند طی مراحل قانونی است که باید با هماهنگی مراجع ذیربط صورت گیرد. این در حالیست که قریب به اتفاق ازدواج زنان ایرانی با اتباع افغانستان به ثبت نرسیده و این امر مشکلات فراوانی برای این زنان و خانواده‌های آنها ایجاد کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 34
  • ۲۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.