یک مرد آفریقایى براى ملاقات روح مادرش انجام داد: نبش قبر و ربودن دندانهاى مادر!

– یک مرد آفریقایى به منظور ملاقات با روح مادر متوفى اش، جسد او را نبش قبر کرد و دندان هاى وى را ربود.

به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از خبرگزارى “ساپا” ، یک مرد ۳۰ ساله آفریقایى به نام “آلبرت کواتیس” ساکن روستایى در حومه “نورس وست” دیروز به اتهام نبش قبر مادرش و ربودن دندان هاى وی، دستگیر شد.براساس این گزارش، کواتیس روز گذشته به همراه برادر زاده خردسالش به سوى قبرستان رفت و براثر یک سرى خرافات بى اساس مشغول کندن گور مادرش شد.برپایه این گزارش، این مرد که به گمان خود براى ملاقات با روح مادرش مى باید دندان هاى او را با خود به خانه مى برد، پس از نبش قبر و درآوردن دو دندان از جمجمه متوفی، به خانه اش رفت و منتظر ماند.به گفته پلیس، ساکنان منطقه که متوجه رفتارهاى مشکوک کواتیس شده بودند، با مشاهده قبر متوفى پى به موضوع بردند و پلیس را باخبر کردند.در همین حال ماموران در بازرسى از خانه متهم او را به همراه دندان ها یافتند و وى را در این رابطه بازداشت کردند که در حال حاضر مراتب با بازجویى از وى ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۲۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.