یک نظر سنجى در انگلیس نشان داد: افزایش تنفر مردم انگلیس از بلر

مردم انگلیس معتقدند در مدت نخست وزیرى تونى بلر وضعیت این کشور پیشرفتى نداشته است.

به گزارش سرویس بین الملل آریا به نقل از خبرگزارى شین هوا ، نتیجه یک نظر سنجى که امروز (یکشنبه) در انگلیس منتشر شد نشان داد بیشتر مردم این کشور از عملکرد تونى بلر طى ۱۰ سال مسوولیت وى ناراضى هستند.


در این نظرسنجى که بین ۲۰۳۴ شهروند انگلیسى انجام شد بیشتر راى دهندگان معتقد بودند انگلیس طى ۱۰ سال گذشته ناامن تر شده و وضعیت این کشور براى زندگى دیگر راضى کننده نیست.


در این نظرسنجى سوالهایى درباره اعتماد مردم به سیاست گذاران ، احساس آنها نسبت به وضعیت زندگى خود و میزان پیشرفت وضعیت خدمات عمومى در انگلیس مطرح شد که بیشتر سوال شوندگان به ۴۰ سوال مطرح شده درباره این موضوعات پاسخ منفى دادند.


در این نظرسنجى تنها یک چهارم از سوال شوندگان عملکرد دولت انگلیس را خوب و یا عالى توصیف کردند.


از سوى دیگر ۶۱ درصد از راى دهندگان معتقد بودند انگلیس از سال ۱۹۹۷ تا کنون دیگر کشور امنى نیست و ۶۹ درصد نیز معتقدند این کشور به مکانى خطرناک تبدیل شده است.


همچنین ۵۷ درصد از مردم این کشور معتقدند مدت وزارت تونى بلر بسیار طولانى شده و درباره وضعیت تحصیلى در انگلیس نیز ۴۵ درصد عملکرد دولت را بد توصیف کرده اند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۱۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.