یک نظر سنجی : نیمی از جوانان آمریکایی به آینده کشورشان بی اعتماد شده اند

 براساس یک نظرسنجی ، حدود نیمی از جوانان و نوجوانان امریکایی به خصوص در پنج سال گذشته به آینده کشورشان بی اعتماد شده اند و در انتظار یک دگرگونی در رویکردهای امریکا پس از انتخابات آتی ریاست جمهوری هستند.

به گزارش سرویس بین الملل آریا؛  روزنامه تاکس اشپیگل ضمن گزارشی در این باره نوشت : جوان امریکایی اعتماد به جامعه را از دست داده است . این درحالی است که آنها به نیروی خود اعتماد دارند و امید به تحولی اساسی پس از انتخابات ریاست جمهوری آینده کشورشان  دارند.


بررسی که اخیرا” درباره شرایط جوانان آمریکایی صورت گرفت حاکی از آن بود که جوانان امریکایی در پنج سال گذشته اعتماد خود را به شرایط آمریکا تا حد زیادی از دست داده اند . براساس این بررسی در سال ۲۰۰۳ هنوز ۷۵ درصد جوانان امریکایی بین ۱۳ تا ۱۹ سال به آینده کشورشان امیدوار و خوشبین بودند. این در حالی است که براساس نظر سنجی اخیر ، این میزان به ۵۳ درصد کاهش یافته است . هم چنین ۷۵ درصد مخاطبان این نظر سنجی انتظار دارند که انتخابات آینده ریاست جمهوری تغییری اساسی در رویکردهای دولت امریکا ایجاد کند.


شایان ذکر است که این نظر سنجی ، دهمین نظر سنجی مؤسسه هوراشیو آلگر از سال ۱۹۷۸ تا کنون می باشد .

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۱۷ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.