پائولو کوئیلو رمان پلیسی چاپ کرد!

پائولو کوئیلو – نویسنده‌ی برزیلی رمان‌های پرفروش – جدیدترین اثرش را که برخلاف همیشه، یک رمان پلیسی هیجان‌انگیز است، در کشورش منتشر کرد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این رمان که «قهرمان تنهاست» نام دارد، از فضای جشنواره‌ی سینمایی «کن» در فرانسه به عنوان صحنه‌ی قتل‌هایی سریالی استفاده می‌کند، که به وسیله‌ی یک میلیونر روسی و به دلیل کینه‌های عاشقانه برنامه‌ریزی شده است.کوئیلو که پیش‌تر موضوعات عرفانی را دستمایه‌ی نوشتن قرار می‌داد، در گفت‌وگویی با روزنامه‌ی استادو دو سائو پائولو گفت: «این کتاب در قالب یک رمان پلیسی است؛ اما من از خشونت استفاده کردم تا جهان شهرت را تشریح کنم.»


او در گفت‌وگویی دیگر با اپوکا نیز اظهار کرد: سعی کردم طوری این کار را انجام دهم که خوانندگان متوجه شوند جشنواره‌ای نظیر «کن»، جهان بسیار بزرگ برخوردها و جست‌وجوی قدرت را در خود پنهان می‌کند.»


به گزارش خبرگزاری فرانسه، به گفته‌ی نویسنده‌ی رمان «کیمیاگر»، پرستش شهرت، بسیار قوی و بازتاب عصر ماست.


«کیمیاگر» نخستین رمان موفق کوئیلوست که ۲۰ سال قبل منتشر شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۱۳ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.