پاداش ویژه دربی ٨٢ آبی پوشان

مسئولان باشگاه استقلال برای کسب پیروزی آبی پوشان در دربی ٨٢ پاداش ویژه ای را در نظر گرفتند.

پاداش ویژه دربی ٨٢ آبی پوشانبه رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از مُخبر فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به هماهنگی های صورت گرفته قرار است در جلسه هیات مدیره قبل از بازی دربی درباره دربی ٨٢ اعضا به گفت‌وگو بپردازند و یکی از بحث های اصلی این جلسه مربوط به پاداش ویژه دربی برای آبی پوشان خواهد بود و قرار است پس از تصویب در هیات مدیره و در صورت کسب برد این پاداش در اختیار اعضای تیم قرار گیرد.
 
ابی پوشان پایتخت در صورت کسب پیروزی مقابل پرسپولیس پاداش ویژه ای را از سوی مسئولان باشگاه استقلال دریافت خواهند کرد.
 
بهرام افشارزاده مدیر عامل باشگاه استقلال در این خصوص بیان کرد: امیدوارم اعضای تیم بتوانند در این دیدار ٣ امتیاز را کسب کنند و به طور حتم برای قدردانی از زحمات اعضای تیم پاداشی را نیز برای آن‌ها در نظر خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ April 2016 | 1:39 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۱۹ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.