پاسخ کوبنده احمدی‌نژاد به امیر تنومند قطر


امیر قطر در پایان دیدار دو روزه خود از ایران، برای تیم ملی فوتبال ایران و کشورهای منطقه خلیج عربی آرزوی موفقیت کرد که عنوان خلیج عربی که وی به کار برد، با واکنش رئیس‌‌جمهور کشورمان مواجه شد.

به گزارش فارس، «حمد بن خلیفه آل ثانی» امیر قطر به همراه محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان در پایان سفر دو روزه خود به تهران به تشریح دستاوردهای این سفر پرداختند.

امیر قطر در بخشی از سخنان خود گفت: برای تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی آرزوی موفقیت می‌کنم و همچنین برای کشورهای منطقه خلیج فارس عربی که در این مسابقات حضور دارند نیز آرزوی موفقیت دارم.

احمدی‌نژاد در پاسخ به این گفته امیر قطر اظهار داشت: البته وقتی امیر به مدرسه می‌رفتند به ایشان نام خلیج فارس را در مدرسه و کتابها یاد داده بودند.
امیر قطر پاسخ داد: ما آن زمان اشتباه می‌کردیم.

امیر قطر برای جبران اشتباه خود اظهار داشت: به هر حال این خلیج متعلق به همگان است و امیدواریم که کشورهای منطقه بتوانند افزایش قیمت نفت را در راستای توسعه و ارتقای کشورهای خودشان قرار دهند.
وی گفت:ما همیشه خواهان صلح و دوستی در منطقه بوده و هستیم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۱۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.