پاسخ مدیرعامل درباره تغییر تعرفه‌‌های پستی

مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تعرفه‌‌های پست در سال گذشته ۵.۵ درصد افزایش یافت، گفت: امسال برنامه‌ای برای …

مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تعرفه‌‌های پست در سال گذشته ۵.۵ درصد افزایش یافت، گفت: امسال برنامه‌ای برای افزایش تعرفه‌‌های پستی نداریم ضمن اینکه تلاش می‌‌کنیم که کیفیت خدمات‌رسانی نیز افزایش یابد.

حسین مهری، روز یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان نمود: در همین راستا شرکت پست با سازماندهی نیروی انسانی خود، کاهش هزینه‌‌های جاری، اصلاح فنی نیروی انسانی و برون‌سپاری بخشی از امور به بخش خصوصی تلاش کرده که کم‌کم این شرکت به یک شرکت سودآور نیز تبدیل شود.

او از سر به‌سر شدن درآمدها و هزینه‌‌های شرکت پست ایران در سال گذشته خـبـر داد و گفت: پست تا پیش از این زیان‌ده بود اما هم‌اکنون ما به نقطه سر به سر رسیدیم و برای امسال درآمد ۱۰ میلیارد ریالی نیز هدفگذاری کردیم.

مهری با بیان اینکه همه برنامه‌‌های شرکت پست بر مبنای اقتصاد مقاومتی است، افزود: این شرکت هر اقدام و برنامه‌ای که برنامه‌ریزی کند بر مبنای بحث اقتصادمقاومتی انجام می‌‌شود.

وی از برنامه این شرکت برای تجهیز نیروی انسانی خود خـبـر داد و گفت: کار به‌روزرسانی وسایل و تجهیزات شرکت پست از سال قبل کلید خوده و بخش زیادی از تجهیزات به‌روزرسانی شدند.

مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از تجهیز ۱۰۰ درصد پستچی‌‌های کشور به کلاه ایمنی، کاور اختصاصی و البسه هماهنگ خـبـر داد و تصریح نمود: نیروهای این شرکت امسال نیز در همین راستا به تلفن همراه نامه‌رسان تجهیز می‌‌شوند.

وی با اشاره به تلاش این شرکت برای ارائه خدمات به‌روزتر به شهروندان ادامه داد: با اقداماتی که صورت گرفته شهروندان می‌‌توانند مرسوله خود را در فرآیند کاری پست ره‌گیری کنند.

مهری به انتقاد از انجام امور پستی از راه پایانه‌‌های مسافربری و بخش خصوصی غیرمتخصص پرداخت و گفت: در همه دنیا تمامی امور پستی زیرنظر پست انجام می‌‌شود.

وی اضافه نمود: البته ما مخالفتی با فعالیت این بخش‌‌ها نداریم اما فعالیت آن‌ها باید تحت نظارت و زیر چتر پست جمهوری اسلامی ایران انجام شود.

مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: از راه همین پستچی‌‌های غیرمجاز و موازی، می‌‌تواند قاچاق صورت گیرد چرا که هیچ نظارتی بر فرآیند جابه‌جایی مرسوله‌‌ها نیست. ضمن اینکه مرسوله‌‌ها باید در در منزل تحویل شود، اتفاقی که در فعالیت اینگونه فعالان اتفاق نمی‌افتد و همین‌‌ها هزینه‌‌های اضافی به شهروندان و کشور تحمیل می‌‌کند.

وی از پست به عنوان رابط امین بین دولت و مردم نام برد و گفت: شکل‌گیری دولت الکترونیک بدون پست امکان‌پذیر نیست. لذا اگر قرار است دولت الکترونیک در کشور ما نیز عملیاتی شود که طرح پایلوت آن در سمنان آغاز شده، نخستین گام تحقق آن، تقویت شرکت‌ پست جمهوری اسلامی ایران است.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ June 2016 | 12:05 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.