پخش مصاحبه وحشی‌ترین خواننده راک آمریکا

پخش مصاحبه وحشی‌ترین خواننده راک آمریکا، بی.بی.سی را به عذرخواهی وادار کرد.


به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا،شبکه بی.بی.سی به خاطر سخنان نژادپرستانه یکی از ستارگان موسیقی راک انگلستان که در این شبکه با وی مصابحه شده بود، به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.این آهنگ‌ساز کهنه‌کار سخنان نژادپرستانه‌اش را در مصاحبه‌ای که در خلال جشنواره موسیقی “گلستون پری” با وی انجام شده بود، مطرح کرده و شبکه دو بی.بی.سی نیز این مصاحبه را به صورت زنده پخش کرده است.


با آغاز اعتراضات بینندگان تلویزیونی که پس از پخش این مصاحبه به وقوع پیوست، هیأت نظارت بر این شبکه، مسوولان بی.بی.سی دو را وادار کرد که بر روی آنتن از مردم عذرخواهی کنند.هم‌چنین آنان باید ثابت می‌کردند که این اشتباه سهوی صورت گرفته و عمدی در کار نبوده است.


این خواننده آمریکایی در مصاحبه خود به بازدید از شمال لندن اشاره کرده و درباره مغازه اجناس پاکستانی در این منطقه صحبت کرده بود.


سخنگو شبکه بی‌.بی.سی درباره اظهارات ایگی پاپ، گفته است که شاید وی به این مسأله آگاه نبوده که نقل خاطره‌ای که به ۳۰ سال قبل برمی‌گردد می‌تواند توهین به دیگران محسوب شود.


وی همچنین ادامه داده است: ایگی پاپ، یکی از وحشی‌ترین ستارگان راک است و تذکر به وی برای رعایت ادب در سخنانش بیهوده به نظر می‌رسد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 49
  • ۰۲ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.