پخش ۷ سریال ایرانی از تلویزیون آذربایجان

هفت سریال ایرانی برای پخش تلویزیونی در کشور آذربایجان خریداری شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، سیما فیلم اعلام کرد که این اتفاق که برای اولین بار در تلویزیون جمهوری آذربایجان روی می دهد، در خلال ارتباطات فرهنگی بین اداره کل رسانه بین الملل سیما (CMI) به عنوان پخش کننده بین المللی این سریال ها و شبکه (ANS) ایجاد شده است.

سریال های «امام علی (ع)» ساخته داوود میرباقری، «ابراهیم خلیل الله» به کارگردانی محمدرضا ورزی، «ولایت عشق»و«تنهاترین سردار» ساخته مهدی فخیم زاده، «مردان آنجلس» به کارگردانی فرج الله سلحشور،«زیرتیغ» ساخته محمدرضا هنرمند و «بوعلی سینا» به کارگردانی کیهان رهگذر، مجموعه هایی هستند که برخی از آنها پخش شده و برخی دیگر در آینده ای نزدیک از شبکه «ANS» آذربایجان پخش خواهد شد.


سریال های «امام علی(ع)»،«مردان آنجلس»،«بوعلی سینا» و«زیرتیغ» از محصولات شبکه اول سیما و «ولایت عشق» و همچنین «تنهاترین سردار» از تولیدات مرکز سیما فیلم و «ابراهیم خلیل الله» محصول شبکه دوم سیما محسوب می شوند.**عملیات ۱۲۵ دهه فجر کلید می خورد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.