پردرآمدترین‌ مجریان تلویزیونی جهان‌

براساس فهرست جدید نشریه فوربس که روز پنجشنبه ۲۷ سپتامبر منتشر شد ، اپرا وینفری ، مجری مشهور تلویزیونی آمریکایی در صدر پردرآمدترین مجریان تلویزیونی جهان قرار دارد.

به نوشته نشریه فوربس ، درآمد اپرا وینفری ، مجری سیاه پوست تلویزیونی آمریکایی از ژوئن ۲۰۰۶ تا ژوئن ۲۰۰۷ میلادی ۲۶۰ میلیون دلار بوده است که او را در صدر فهرست پردرآمدترین مجریان تلویزیونی جهان قرار داده است.
دیگر مجریان تلویزیونی فاصله زیادی با اپرا وینفری از نظر درآمد دارند.

جری سینفیلد ، مجری برنامه ای کمدی به نام خودش در جریان این مدت ۶۰ میلیون دلار درآمد داشته و در جایگاه دوم پردرآمدترین مجریان تلویزیونی جهان است.

سایمون کاول ، مجری برنامه « «American Idol با ۴۵ میلیون دلار درآمد در جایگاه سوم است.

دیوید لترمن ، مجری تاک شوی آخر شب به نام «Late Show with David Letterman» در این مدت ۴۰ میلیون دلار دریافت کرده و جایگاه چهارم پردرآمدترین مجریان تلویزیونی جهان را به خود اختصاص داده است.

دانالد ترامپ و جی لینو هر یک با ۳۲ میلیون دلار درآمد مشترکا در مقام پنجم این فهرست جای گرفته اند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 46
  • ۰۸ مهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.