پرستار بچه ، کودک آزار از آب درآمد

مرد اسکاتلندی که به عنوان پرستار بچه استخدام شده بود به اتهام کودک آزاری بازداشت شد. 

به گزارش سرویس حوادث آریا  به نقل از شبکه ” بی بی سی ” ، ” گری سوج” ۲۴ ساله اهل ” گلاسکو” ی اسکاتلند به اتهام کودک آزاری بازداشت شد.


 


بر اساس این گزارش، یک خانواده اسکاتلندی نوزاد چهار هفته ای خود را با استخدام این مرد به عنوان پرستار بچه به آغوش مرگ سپردند.


 


به گفته والدین کودک، این مرد که در ابتدا ظاهری بسیار آرام داشت به آنها اطمینان داد که از فرزندشان به خوبی مراقبت می کند و والدین کودک نیز غافل از این که او آتش زیر خاکستر است نوزادشان را دست او سپردند.


 


این زوج در ادامه افزودند: روزی سرزده به خانه آمدیم تا رفتار او را کنترل کنیم اما در کمال ناباوری متوجه گریه های نوزادمان شدیم. متاسفانه او در آزارهایش زیاده روی کرده بود و ما پس از انتقال فرزندمان به بیمارستان متوجه شدیم یک دنده اش هم شکسته است.


 


این گزارش حاکی است، پرستار کودک آزار در حال حاضر در بازداشت است و کودک با مرگ دست و پنجه نرم می کند.


 


رسیدگی به این پرونده هنوز ادامه دارد.


 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۱۶ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.