پرسپولیس بدون معدنچی و الونگ الونگ برابر فجر سپاسی؛

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ما کاملا آماده است تا یک بازی خوب را برابر فجرسپاسی انجام دهد.


حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: تمرینات‌مان را به طور مستمر پیگیری کرده‌ایم و تیم در آمادگی خوبی قرار دارد. از امروز بازیکنان ملی‌پوش امید نیز به تمرینات اضافه خواهند شد.


وی تصریح کرد: مهرزاد معدنچی و الونگ الونگ به دلیل محرومیت در دیدار برابر فجرسپاسی حضور نخواهد داشت.


استیلی خاطرنشان کرد: تمرینات پرسپولیس در مدت تعطیلات لیگ به طور منظم برگزار شده است و بازیکنان نیز با تمام توان خود تمرین کرده‌اند.


وی با بیان این که تهاجمی بازی می‌کنیم، تاکید کرد: دیدارهای پرسپولیس و فجر سپاسی همیشه پرگل بوده است. پیروانی تیم خوبی را جمع کرده است و در طی چند سال اخیر نیز همیشه این تیم برای پرسپولیس مشکل درست کرده است. بازی زیبا در کنار غیر قابل پیش بینی بودن، این تیم را خطرناک کرده است.


مربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: فجر سپاسی در بازی گذشته خود ذوب‌آهن اصفهان را شکست داده است، باید با تمام توان و حواس جمع به استقبال هفته‌ی دهم برویم.


استیلی با اشاره به مصدومیت کهنه‌ی علیرضا واحدی نیکبخت خاطر نشان کرد: مصدومیت نیکبخت چندان جدی نیست، او در تمرینات خوب ظاهر شده است و برای بازی برابر فجر نیز حضور کامل خواهد داشت. نیکبخت نسبت به سال گذشته تفاوت زیادی کرده است و می‌تواند بهتر از این هم باشد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۹ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.