پرسپولیس در آستانه سقوط به قعر جدول قرار گرفت
۱۰ روز فرصت برای دریافت مجوز اشتغال بازیکنان خارجی


پرسپولیس در آستانه سقوط به قعر جدول قرار گرفت


خبرگزاری فارس: باشگاه پرسپولیس تهران برای دریافت مجوز اشتغال به کار بازیکنان خارجی و رهایی از خطر از دست دادن امتیازات خود، ۱۰ روز فرصت دارد.


به گزاش خبرگزاری فارس، یک منبع آگاه امروز اعلام کرد، بازیکنان خارجی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حال حاضر مجوز بازی در رقابت‌های لیگ برتر را کسب نکرده و بازی آنها برابر سایپا و پاس همدان غیر قانونی بوده و به طور قطع قرمز پوشان پایتخت بازنده اعلام خواند شد.
طبق گفته وی ایوان پترویچ و ابراهیم توره بازیکنان خارجی تیم پرسپولیس هنوز مجوز اشتغال خود را از اداره اشتغال اتباع خارجی سازمان کار و امور اجتماعی دریافت نکرده‌اند و به این معنی است که بازی این ۲ بازیکن برابر تیم‌های سایپا و پاس همدان غیر قانونی بوده است و در صورت اعتراض تیم‌های ذینفع، نتیجه این بازی‌ها سه بر صفر اعلام خواهد شد.
مسولان سازمان لیگ برتر؛ اما با رد این خبر اعلام کردند باشگاه پرسپولیس برای حل این مشکل فرصت لازم را در اختیار دارد.
به گفته این مسئولان، چندی پیش فرصتی ۱۵ روزه به باشگاه پرسپولیس جهت دریافت مجوز اشتغال به کار پتروویچ، توره و آتسو داده شده است که ۱۰ روز از آن باقی است.
آلبرت دبیر اجرایی سازمان لیگ در این خصوص به خبرنگار فارس گفت:‌ نه تنها بازیکنان استقلال و پرسپولیس بلکه همه مربیان خارجی و بازیکنان باید این مجوز را از ابتدای لیگ برتر برای حضور در ایران اخذ کنند. باشگاه پرسپولیس نیز این مورد را پیگیری کرده و از طریق وزارت کشور به زودی این مجوز را با توجه به مدارکی که به سازمان لیگ برتر ارائه کرده است، دریافت خواهد کرد، البته بیش از ۱۰ روز فرصت نخواهند داشت.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 7
  • ۲۰ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.