پرسپولیس – ملوان؛ یک پیروزی رمانتیک برای سرخ‌‌ها

پرسپولیس – ملوان؛ یک پیروزی رمانتیک برای سرخ‌‌ها

پرسپولیس – ملوان؛ یک پیروزی رمانتیک برای سرخ‌‌ها

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
پرسپولیس با پیروزی مقابل ملوان در ثانیه‌‌های آخر بازی امیدهایش برای رسیدن به صدر جدول را بار دیگر زنده کرد.

چند فصلی است که بازی پرسپولیس و ملوان از یک بازی معمولی فراتر رفته است. این اتفاق تا کنون بیشتر به نفع سفید‌پوشان انزلی بوده است، به ویژه در بازی معروفی که مازیار زارع هم پنالتی سرخ‌‌ها را گرفت و هم باعث شکست تراژیک آن‌ها شد.

اما شنبه ۲۱ فروردین و در هفته بیست‌وپنجم لیگ، کسب پیروزی برای سرخ‌های پایتخت حیاتی بود. سرخ‌‌ها برای ماندن در کورس قهرمانی به پیروزی نیاز داشتند از طرف دیگر با داشتن هفت بازیکن اخطاری و احتساب بازی بعدی با استقلال نمی‌توانستند خیلی ریسک کنند.

این ویژگی باعث شد تا دو تیم کمتر از گذشته خشن باشند و تنها کامیابی‌نیا از سرخ‌‌ها با دریافت کارت از بازی مقابل استقلال محروم شد.

پرسپولیسی‌‌ها در دقیقه ۵ صاحب یک پنالتی شدند که آن را به گل تبدیل کردند و ملوانی‌‌ها نیز چند دقیقه بعد یک پنالتی به دست آوردند که آن‌ها نیز آن را به گل تبدیل کردند.

باقی بازی ویژگی چندانی نداشت. احتیاط پرسپولیسی‌‌ها و توقف‌های مکرر بازی از سوی ملوانی‌‌ها بخش غالب این بازی بود تا اینکه کامیابی‌نیا در ثانیه‌های پایانی بازی سرخ‌‌ها را به پیروزی رساند.

پرسپولیس ۴۵ امتیازی شد و بدون توجه به بازی روز یکشنبه استقلال به مکان دوم آمد و ملوان نیز با ۲۳ امتیاز در مکان سیزدهم و مرز خطر باقی ماند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 1
  • ۲۱ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.