پرواز اصفهان-مشهد هنگام فرود از باند خارج شد/حال مسافران خوب است

پرواز اصفهان-مشهد هنگام فرود از باند خارج شد/حال مسافران خوب است

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، هواپیمای بوئینگ ام. دی متعلق به شرکت هواپیمایی زاگرس  عصر پنجشنبه هنگام فرود به ناگهان از باند خارج شد.

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی با تایید این خـبـر به مهر گفت: خروج این هواپیما هنگام فرود در باند فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد موجب آسیب دیدگی هواپیما از ناحیه چرخ ها شد.

محمد باقر قاسم زاده با بیان اینکه نسبت به امداد رسانی لازم برای تخلیه هواپیما اقدامات لازم در نخستین ثانیه های اولیه انجام شده است افزود: تمامی ۱۵۴ مسافر این پرواز در صحت و سلامت کامل به سر می برند.

وی در تشریح علت این حادثه بیان کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، بارش برف از ظهر امروز مشهد را فرا گرفته و موجب سفید پوش شدن نقاط مختلف این شهر شده است . گمانه ها لغزندگی باند فرودگاه را علت اصلی این حادثه به ذهن متبادر می کند.

در حال حاضر به دلیل بارش برف و کاهش دید افقی پرواز های ورودی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد لغو شده است. 

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ January 2016 | 9:56 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.