پرونده مرگ مرموز دختر ۸ماهه روی میز بازپرس جنایی
 
images/20060820/baby.jpg
 
به دنبال مرگ مشکوک دختری ۸ماهه در یکی از مهد کودک های تهران ، کارآگاهان با معمایی پیچیده روبه رو شده اند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ظهر روز ۲۲ مرداد امسال ، یکی از مسوولان درمانگاه شبانه روزی در بلوار مرزداران با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک دختری ۸ ماهه به نام مهسا خبر داد. به دنبال این تماس ، ماموران به درمانگاه اعزام و با جسد دختر ۸ ماهه روبه رو شدند. سپس جسد او برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای فاش شدن راز مرگ وی آغاز شد. ماموران دریافتند ساعت ۱۱:۲۵ یکی از مسوولان مهدکودک (…) جسد مهسا را در حالی که لباسهایش نیمه خیس و روی سر و صورتش لکه های خون بوده ، به مرکز درمانی منتقل کرده است.
به این ترتیب ماموران ، مسوول مهد کودک و مربیان آنجا را برای تحقیقات به مرکز پلیس احضار کردند. یکی از مربیان مهد کودک دراظهاراتش گفت : روز حادثه به مهسا فرنی و حریره بادام دادم و او را در اتاق خواباندم و دقایقی بعد خارج شدم.
ساعت ۱۰:۳۰ برای سرکشی به اتاقش رفتم که متوجه شدم حالش بد شده است بنابراین موضوع را به مسوول مهد کودک خبر دادم و او مهسا را به اتاق خودش برد و با یکی از دوستانش تماس گرفت تا از او کمک بگیرد اما ساعتی بعد وقتی او را دیدم بسیار پریشان و دستهایش خون آلود بود و لباسهای مهسا خیس شده و لکه های خون روی سر و صورتش بود. نزدیکی های ساعت ۱۱:۳۰ بود که وی با مادر مهسا تماس گرفت و او را به درمانگاه نزدیک مهدکودک رساندیم.
ماموران با توجه به اظهارات این زن و سایر مربیان مهدکودک ، به تحقیق ویژه از مسوول مهدکودک پرداختند اما وی منکر هرگونه دخالت در مرگ مهسا شد و گفته های مربیانش را نپذیرفت.
بازپرس اصغرزاده ، رئیس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران دستور ویژه ای صادر کرد و تحقیقات تکمیلی کارآگاهان جنایی برای فاش شدن راز مرگ دختر کوچولو ادامه یافت.
روز گذشته پدر مهسا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : پس از گذشت ۶ سال ، خداوند مرحمتی کرد و مهسا را به ما داد و ما از این که خداوند دختر سالمی به ما هدیه کرده ، خیلی خوشحال بودیم.
من و همسرم شاغل بودیم و وقتی مهسا ۴ ماهه شد ، تصمیم گرفتیم او را به مهدکودکی که در نزدیکی های محل کار همسرم بود ، بسپاریم. در این ۴ ماه ، زنم هر روز ظهر برای دیدن و غذا دادن به وی به مهدکودک می رفت.
مرد شاکی ادامه داد: روز حادثه در محل کارم بودم که زنی تماس گرفت و بیان کرد حال همسرم بد شده و باید هرچه زودتر خودم را به درمانگاه شبانه روزی بلوار مرزداران برسانم ولی وقتی وارد درمانگاه شدم ، پی بردم همسرم هیچ مشکلی ندارد بلکه این دختر کوچولوی من بود که برای همیشه از پیش ما رفته بود. وقتی از پزشک معالجش پرسیدم چرا موفق به نجات وی نشده ؛ بیان کرد متاسفانه مسوولان مهدکودک جسد مهسا را به درمانگاه انتقال دادند و ما نتوانستیم کاری برای او انجام دهیم.
وی افزود: از مسوولان مهدکودک شکایت دارم و آنها باعث مرگ فرزندم شده اند. فرزندم در این ۸ ماه سالم بود و هیچ بیماری ای نداشت.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.