پشتیبانی ۲۵۱ نماینده مجلس از حزب‌الله لبنان

پشتیبانی ۲۵۱ نماینده مجلس از حزب‌الله لبنان

پشتیبانی ۲۵۱ نماینده مجلس از حزب‌الله لبنان

ایران > قوای سه‌گانه – همشهری آنلاین:
۲۵۱ نماینده مجلس در نامه‌ای به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان آمادگی خود را برای هرگونه پشتیبانی و پشتیبانی از آن مجموعه اعلام کردند.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایرنا، این نامه که به امضای ۲۵۱ نماینده مجلس رسیده بود، توسط ضرغام صادقی عضو هیات رئیسه قرائت شد.

صادقی گفت که نمایندگان ضمن تبریک و تسلیت شهادت فرمانده شهید حزب‌الله لبنان، سید مصطفی بدرالدین خطاب به سید حسن نصرالله نوشته‌اند: مبارزه با صهیونیست‌‌های غاصب و گروه‌‌های تکفیری هنر مردان بزرگ است که امروز حزب‌الله مانند خورشیدی درخشان و با رهبری حضرت عالی بر آسمان جهاد و مقاومت می‌‌درخشد و تلالو انوار تابناک آن جهان‌تاب خواهد شد.

صادقی ادامه داد: ما نمایندگان ملت شریف ایران اسلامی ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت فرمانده و مجاهد بزرگ جبهه مقاومت سید ذوالفقار سردار شهید مصطفی بدرالدین که بخشی از عمرش را در زندان‌‌های مخوف رژیم صهیونیستی بسر برد آمادگی خود را برای هرگونه پشتیبانی از آن مجموعه خدایی و عزت‌آفرین اعلام می‌‌کنیم.

مصطفی بدر الدین از فرماندهان دلاور مقاومت و جانشین شهید عماد مغنیه فرمانده شاخه نظامی حزب‌الله، چند روز پیش در ریف دمشق در منطقه‌ای نزدیک به فرودگاه بین‌الملل دمشق در انفجاری جان خود را از دست داد و به شهادت رسید.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۲۶ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.