پنجشنبه خونین در ورودی شهر شیراز

سانحه رانندگی در شیراز ۳ کشته و ۱۷ مجروح برجا گذاشت. بار دیگر بی توجهی به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی حادثه آفرید و در تصادف میان دو دستگاه خودرو ۳نفر را به کام مرگ کشید.
به گزارش خبرنگار ما از شیراز، در این حادثه که ساعت ۱۵.۲۰ پنجشنبه گذشته در ورودی شهر شیراز اتفاق افتاد، بر اثر برخورد ۲ دستگاه کامیون خاور به یکدیگر، یکی از کامیون ها پس از انحراف با یک دستگاه اتوبوس مسافربری درون شهری که در حال عبور بود، برخورد کرد و راننده کامیون خاور و ۲ نفر از سرنشینان اتوبوس شرکت واحد در دم جان باختند. گزارش ها حاکی است ، راننده یکی از کامیون ها پس از برخورد از صحنه حادثه متواری و تحقیقات برای دستگیری وی آغاز شده است. کشته شدگان به همراه ۱۷ مجروح این حادثه به بیمارستان شهید فقیهی شیراز منتقل شدند.
علت وقوع حادثه از سوی پلیس در دست بررسی است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 29
  • ۰۵ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.