پورعلی گنجی رو در روی دژاگه و نکونام

هفته بیستم لیگ ستارگان قطر از امروز آغاز می‌ شود و لژیونرهای ایرانی برابر حریفان قرار میگیرند.

پورعلی گنجی رو در روی دژاگه و نکونامبه گزارش فایل دانلودر و به نقل از مُخبر فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در اولین دیدار از هفته بیستم لیگ ستارگان قطر ، روز جمعه ، یاران مجتبی جباری و پژمان منتظری در تیم الاهلی میهمان تیم الخور هستند که دو رتبه در جدول از آن‌ها بالاتر و در رتبه ۱۰ قرار دارند.
تیم انتهای جدولی مسیمیر که محمد نوری را در اختیار دارد و شانس زیادی برای بقا در لیگ ندارد ، شنبه مهمان دیگر تیم انتهای جدول یعنی قطر اس سی است. قطر اس سی ۱۳ امتیاز از مسیمیر بیش‌تر دارد ولی فقط یک رتبه از این تیم بالاتر و در رتبه ۱۳ جدول ۱۴ تیمی قطر است.
در همین روز ، تیم الغرافه که شجاعی را در اختیار دارد میهمان ام صلال رده پنجمی است. الغرافه در رتبه هشتم جدول قرار دارد.
در آخرین دیدار از هفته بیستم لیگ قطر ، هم تیمی ‌های پور علی گنجی و ژاوی در تیم السد میزبان تیم العربی است که نکونام و دژاگه را در اختیار دارد. السد در رتبه چهارم و العربی ششم جدول است.

انتهای پیام

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۶ February 2016 | 12:41 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.