پورمحمدی: پرونده‌ی هسته‌یی ایران برای آمریکا پراهمیت‌تر از مسائل داخلی‌اش است

وزیر کشور گفت: پرونده هسته‌یی ایران برای آمریکا بسیار پراهمیت‌تر از مسائل داخلی‌اش است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در جمع کارکنان استانداری آذربایجان شرقی افزود: اگر جمهوری اسلامی در رابطه با فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای گامی عقب بگذارد آنها راه نفوذ را یافته و دنبال اقدامات دیگر علیه نظام خواهند بود.


وی گفت: توانمندی در عرصه‌های مختلف علمی، فنی، مهندسی همراهی سلایق مختلف سیاسی و حمایت مردمی را از جمله نقاط مثبت و قابل اتکای جمهوری اسلامی عنوان کرد.


حجت‌السلام پور محمدی با اشاره به جایگاه علمی ایران در منطقه و تاثیرات آن گفت: رقبای منطقه‌ای ما با تمام توان به صحنه آمده‌اند تا ایران را از این جهش و گسترش حوزه نفوذ خود منصرف کنند.


وزیر کشور تصریح کرد: آمریکا در شرایط فعلی درصدد است که سیطره خود را در جهان کامل کرده و تمام رقبای خرد و کلان خود را از صحنه خارج کند، در غیر این صورت موقعیت فعلی خود را از دست می‌دهد که این وضعیت برایش خطرناک است.


وی حمایت از فلسطین، عراق و لبنان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: خروج آمریکا از خاورمیانه حق و خواست مردم منطقه است و عراق حوزه امنیتی و منافع ماست که بر همین اساس اجازه نخواهیم داد در اطراف ایران اتفاقی رخ دهد.


پورمحمدی تصریح کرد: نسبت به اتفاقات و مسایل کشورهای همسایه نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم و اگر کاری نکنیم و دست‌ روی ‌دست بگذاریم باید تاوان آن را در تهران و خوزستان یا دیگر نقاط کشورمان بدهیم.


وزیر شور همچنین با بیان اینکه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشور باید با تدبیر هماهنگ کننده همراه باشد گفت:


در این راستا تدبیر مدیریتی و اجرای صحیح بسیار مهم و اساسی است که توجه همه مسوولان را می‌طلبد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۹ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.