پور نعمت: ملوان از فقر عقلانیت رنج می‌ برد/ انزلی عصبانی است

اردشیر پورنعمت پیشکسوت باشگاه ملوان انزلی بیان کرد: ملوان از فقر عقلانیت رنج می‌ برد همین موضوع باعث سقوط این تیم شد.

پور نعمت: ملوان از فقر عقلانیت رنج می‌ برد/  انزلی عصبانی استبه رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جواناردشیر پورنعمت پیشکسوت باشگاه ملوان در بیان کرد و گو با رادیو ورزش بیان کرد: حدود نیم قرن است آوازه تیم فوتبال ملوان انزلی در فوتبال کشور پیچیده است. این تیم در همه سطوح به تیم ‌های ملی خدمت کرده است. اما باشگاه ملوان از فقر عقلانیت رنج می‌ برد. پشت سر تیم تفکری مثبت و ورزشی وجود ندارد.

وی ادامه داد مشکلات ملوان از ۳ فصل پیش به وجود آمد. زمانی که نیروی دریایی در برابر باشگاه حالت انفعالی به خود گرفت و نتیجه آن جدایی تیم از نیروی دریایی بود. هم چنین جدا شدن منطقه آزاد از ملوان به عنوان حامی مالی، تیم را دچار مشکلات فراوانی نمود. 

پیشکسوت ملوان افزود مدت هاست تیم به دست کسانی افتاده است که تفکر ورزشی نداشتند بلکه با نگرش ‌های سیاسی از ملوان به عنوان یک ابزار استفاده کردند. نتیجه آن شد که اکنون ملوان به دسته یک سقوط نمود. تمام انزلی از این سقوط عصبانی هستند.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ May 2016 | 7:52 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.