پوشش عجیب حنیف عمران‌زاده برای کاهش وزن! + عکس

 

مدافع تیم فوتبال استقلال با ظاهری عجیب در دیدار امروز تیمش حاضر شد.

پوشش عجیب حنیف عمران‌زاده برای کاهش وزن

پوشش عجیب حنیف عمران‌زاده

عصر امروز در دیداری دوستانه، استقلال به مصاف اکسین البرز رفت. با توجه به این که فیروز کریمی مدیریت تیم کرجی را به عهده دارد، این بازی حواشی جالبی داشت. کریمی در لیگ هفتم هدایت استقلال را به عهده داشت و در ابتدای این دیدار هم با بازیکنان استقلال برخورد گرمی داشت.

زمانی که حنیف عمران زاده به پیشواز کریمی رفت، فیروزخان برخورد جالبی داشت. اما جالب تر از برخورد دو مرد خوش خنده فوتبال، پوشش حنیف عمران زاده است.

حنیف که با معضل اضافه وزن مواجه شده، در تمرینات از لباس ‌های عجیب در زیر پیراهن استقلال استفاده می‌ کند تا با عرق بیش‌تر، راحت تر وزنش را کنترل کند.

 پوشش عجیب حنیف عمران‌زاده برای کاهش وزن

پوشش حنیف عمران‌زاده

جام نیوز

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 11:53 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.