پیرترین رزمنده دفاع‌مقدس

از تمبر بزرگداشت پیرترین رزمنده دفاع‌مقدس در مرکز فرهنگی دفاع‌مقدس خرمشهر رونمایی شد.به گزارش ایسنا،این تمبر در دو قطعه و به ارزش هر سری ۶۵۰ ریال توسط پست جمهوری اسلامی ایران و مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر منتشر شده است و در آن تصویر رزمنده دلاور حاج صفرقلی رحمانیان به عنوان پیرترین رزمنده دفاع مقدس و کوه دماوند به عنوان سمبل استواری، مقاومت و پاکی چاپ و منتشر شده است.همزمان با رونمایی از تمبر این پیشکسوت جهاد و شهادت، از غرفه‌ وی نیز رونمایی شد.این رزمنده شجاع که در دوران دفاع مقدس در سن بالای هفتاد سال در کنار رزمندگان اسلام با صدامیان متجاوز می‌جنگید اکنون ۱۰۱ سال سن دارد. وی سابقه ۶۶ ماه حضور در جبهه‌های نبرد را علی رغم کهولت سن در کارنامه خود دارد و حضورش باعث رزمنده شدن تمامی اعضای خانواده و وابستگانش در جبهه‌های حق علیه باطل شده بود.به زودی کارت پستال تمبر این رزمنده نیز در این مرکز چاپ و منتشر خواهد شد.این تمبر به زودی به گنجینه تمبر آستان قدس رضوی اهداء و در آن جا نیز رونمایی خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۰۲ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.