پیرهادی: فیلم جدید حاتمی کیا«قبل از دعوت» را به جشنواره فیلم فجر می‌رسانیم
پیرهادی: فیلم اجتماعی «قبل از دعوت» را به جشنواره فیلم فجر می‌رسانیم


خبرگزاری فارس: تهیه‌کننده فیلم شانزدهم «ابراهیم حاتمی‌کیا» گفت: در تلاش هستیم تا در صورت امکان فیلم اجتماعی «قبل از دعوت» به جشنواره بیست و هفتم فیلم فجر برسد.


محمد پیرهادی در گفت و گو با خبرنگار سینمای فارس در مورد جدیدترین فیلم ابراهیم حاتمی کیا به نام «قبل از دعوت» که امروز پرواه ساخت آن صادر شده است، گفت: این فیلم ارتباط مستقیمی با فیلم «دعوت» ندارد اما مانند آن فیلم در حوزه مسائل اجتماعی است و در حال حاضر «ابراهیم حاتمی‌کیا» در حال بازنویسی فیلمنامه آن است.
وی افزود: به محض آماده شدن فیلمنامه پیش تولید کار را‌ آغاز می‌کنیم و امیدوارم مراحل فنی کار به شکلی پیش برود تا بتوانیم «قبل از دعوت» را در جشنواره فیلم فجر امسال به نمایش در بیاوریم.
فیلم «دعوت» ساخته پانزدهم «ابراهیم حاتمی‌کیا» قرار است بعد از فیلم «دیوار» در گروه سینمایی آفریقا اکران شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.