پیروانی: نمی‌خواهم همکاری‌ام را با تیم امید قطع کنم

سرمربی تیم فوتبال امید گفت: هیچ وقت نگفته‌ام می‌خواهم همکاری‌ام را با این تیم قطع کنم. غلامحسین پیروانی درباره اینکه گفته می شود به دلیل اظهارات بهرام افشارزاده فقط می خواهد تا پایان امسال با تیم امید همکاری کند، عنوان کرد: من هیچ وقت چنین حرفی نزده ام و به کار خودم در این تیم ادامه می دهم. قرارداد من با فدراسیون تا پایان سال است و شاید بعضی ها به همین دلیل این شایعه را درست کردند. وی افزود: با افشارزاده درگیری نداشته ام. ۱۱ سال در تیم مقاومت بودم و در این مدت از تیم های دیگر پیشنهادهای بالاتری داشتم اما حاضر نبودم به تیمم نارو بزنم و اکنون هم در مورد تیم امید همین رویه را دارم. پیروانی در مورد اردوهای برگزار شده و اردوی فعلی گفت: در این اردوها ۶ جلسه تمرین تاکتیکی را انجام می دهیم. بازی بین خود بازیکنان برگزار می شود. درهای تیم امید به روی بازیکنان خوب باز است و من به بازیکنان فعلی اردو هم گفته ام که نباید فکر کنند همیشه آنها دعوت می شوند.

فوتبال۳

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 620
  • ۲۲ آذر ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.