پیامک بازی فرزند مادر را به کام مرگ برد

رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده همدان – رزن یک نفر فوت و دو نفر مجروح شدند.

سانحه رانندگی در اثر پیامک بازی

رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: بر اثر واژگونی یکدستگاه خودروی پراید در جاده همدان – رزن یک نفر فوت و دو نفر مجروح شدند.

سرهنگ مهدی شاکری روز دوشنبه در بیان کرد و گوی افزود: یکدستگاه خودروی سواری پراید از مبداء کرج به مقصد همدان در حال تردد بود که جاده همدان – رزن وازگون شد.

وی اضافه کرد: در این سانحه رانندگی دو نفر مجروح و یک زن ۶۵ ساله نیز به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

وی بیان کرد: طبق نظر کارشناسان سوانح پلیس راه علت بروز این سانحه رانندگی بی توجهی به جلو از سوی راننده پراید بوده است.

رئیس پلیس راه استان همدان توضیح داد: پیامک بازی فرزند هنگام رانندگی موجب واژگونی خودروی پراید شده و این اقدام وی باعث مرگ مادرش شد.

سرهنگ شاکری اضافه کرد: بی توجهی راننده این خودرو به قوانین راهنمایی و رانندگی موجب داغدار شدن این خانواده در ایام نوروز شد.

وی بیان کرد: ۴۸ درصد از سوانح جاده این استان به علت بی توجهی راننده به مسیر مقابل رخ داده و پس از ان شایع ترین تخلف سرعت غیر مجاز بوده است.

طبق آخرین خـبـر منتشره از زمان آغاز طرح نوروزی پلیس ۱۶ نفر در سوانح جاده ای این استان جان باخته و ۹۲ نفر نیز مجروح شدند.

طرح نوروزی پلیس از ۲۵ اسفند آغاز شده و ۷۵ تیم خودرویی پلیس راه همدان در این طرح برقراری امنیت ترافیکی در جاده ‌ها را عهده دار هستند.

ایرنا

اخبار مرتبط:

۴ دانش‌جو در یک سانحه رانندگی در آتش سوختند

مرگ دختر۲۱ساله در واژگونی خودرو در تهران

هنر بانوی راننده در واژگونی خودرو + عکس

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ March 2016 | 12:45 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.