چرایی انصراف آشتیانی از نامزدی مجلس در قم

سیاست > انتخابات – ١٩ دی نوشت:

حجت الاسلام رضا آشتیانی‌ عراقی نماینده سه دوره مردم قم در مجلس شورای اسلامی و نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس از ادامه رقابت ‌های این دوره از انتخابات کناره گیری کرد.

این عضو جامعه مدرسین که با رای شکننده ای در لیست این نهاد حوزوی قرار گرفته بود، چندی پیش در نامه ای به فرماندار قم خواستار عدم درج نام و عکس خود در لیست ‌های انتخاباتی به جز لیست شورای هماهنگی اصولگرایان قم شده بود.

این اقدام حجت الاسلام آشتیانی که موجب ناراحتی برخی از مراجع تقلید و اعضای جامعه مدرسین شد واکنش ‌های منفی در بین مردم داشت به طوریکه در نظر سنجی ‌های صورت گرفته ایشان در میان سه نفر اول قرار نداشته است.
۴۵۴۵

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.