چهار عضو یک خانواده در یک قدمی مرگ نجات پیدا کردند

اعضای یک خانواده که به دلیل نشت گاز از دودکش بخاری ، در یک قدمی مرگ قرار داشتند ؛ با حضور بموقع امدادگران آتش نشانی ، از مرگ حتمی نجات یافتند.
به گزارش جام جم ، ساعت ۵:۳۵ بامداد روز گذشته ، مردی در تماس با مرکز امدادرسانی آتش نشانی از گازگرفتگی ۴ عضو یک خانواده خبر داد. به دنبال این تماس تلفنی ، ماموران امداد با عزیمت به محل حادثه در خیابان ۱۷ شهریور ، وارد یک خانه مسکونی شده و با مشاهده پیکر نیمه جان ساکنان خانه که بشدت مجروح شده بودند ، آنها را به مراکز درمانی منتقل کردند. با بررسی و تحقیق کارشناسان آتش نشانی در ایستگاه ۳ و امداد و نجات ۹ ، مشخص شد چون لوله بخاری به درستی در دیوار خانه تعبیه نشده فضای خانه از گاز ناشی از سوخت ناقص بخاری پر شده است.
بهروز تشکر ، رئیس روابط عمومی سازمان آتش نشانی روز گذشته با اشاره به این خبر ، به خبرنگار ما گفت : حضور بموقع ماموران امداد و نجات آتش نشانی مانع از بروز یک حادثه دلخراش شد که نمونه آن را چند روز پیش در ارتباط با مرگ ۵ عضو یک خانواده در منطقه شهرری شاهد بودیم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۳۰ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.