چهل و سه کشته و مجروح در تصادف اتوبوس زوار ایرانی با کامیون ترک


برخورد کردن صبح امروز یک دستگاه اتوبوس حامل زایران ایرانی با یک دستگاه تریلر ترک در نزدیکی مرز ایران و ترکیه ۱۷ تن از مسافران کشته و ۲۶ مجروح بر جای گذاشت.
در این تصادف تاسف‌برانگیز ، اتوبوس حامل زایران ایرانی که از کشوری سوریه عازم ایران بوده است در منطقه کالدیران واقع در جنوب شرق ترکیه نزدیک مرز ایران با یک دستگاه تریلی ترک حامل کالا برخورد کرده و بر اثر آن ۱۷ تن از هموطنان ما جان خود را از دست داده و ۲۶ نفر دیگر از جمله راننده اتوبوس مجروح شدند.
برپایه همین گزارش، ۱۴ تن از مسافران ایرانی در دم جان باختند و سه تن دیگر پس از انتقال به بیمارستان ، بر اثر شدت جراحات متوفی شدند.
براساس گزارش پلیس راه علت این حادثه که آیا به دلیل سرعت بیش از حد و یا به انگیزه‌های دیگر اتفاق افتاده تاکنون گزارش نشده است و تحقیق در این زمینه ادامه دارد.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۲۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.