چه فرقى است بین سمپوزیم، کنفرانس، مجمع، همایش، کنگره و سمینار؟
جواب :  


  الف) سمینار (seminar): گروهى از دانشجویان که زیر نظر استاد به تحقیق در موضوع یا رشته‏اى خاص بپردازند. (همان نیز Oxford AdvancedL . D) ب ) سمپوزیوم (symposium): 1 کنفرانسى کوچک براى بحث پیرامون موضوعى خاص. ۲ گردآورده‏اى از مقالات توسط افراد مختلف پیرامون موضوعى خاص که به صورت کتابى مستقل چاپ شود. (L . AdumdodD Oxford) ج ) کنفرانس (Confernce): اجتماع و نشست براى بحث و تبادل آرا د ) کنگره (Congres): انجمنى که از نمایندگان چند دولت براى حل و فصل امور سیاسى و اجتماعى تشکیل شود. مجمع دانشمندان و متخصصین براى بحث و مذاکره در مسایل علمى و فنى مجلس قانون‏گذارى ایالات متحده آمریکا. (فرهنگ عمید نیز Oxf . adv . l . d) ه ) مجمع: محل اجتماع و جمع شدن انجمن خ ) همایش: گردهمایى و هماهنگ سازى است و امروزه در معناى کنفرانس و کنگره به کار مى‏رود. از تعاریف فوق تشابه و تفاوت‏هاى هر یک از واژه‏ها روشن مى‏گردد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۰۴ اسف ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.