چین در مراسم افتتاحیه المپیک کلک زد!

دختر کوچولویی که در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک پکن به عنوان خواننده ظاهر شد فقط لب می زد.

به گزارش  خبرگزاری آریا به نقل از خبرگزاری فرانسه ، “چن چیگانگ” طراح اجرای موسیقی مراسم افتتاحیه در این باره گفت: “لین میائوکه” به دلیل ظاهر با نمکش انتخاب شد و خواننده واقعی نبود و تنها به این دلیل روی صحنه رفت که خواننده واقعی از نظر ظاهری جذابیت وی را نداشت.


تصاویر لین در لباس زیبای قرمزی که در شب مراسم افتتاحیه بر تن داشت در تمامی روزنامه ها و وب سایت های سراسر دنیا منتشر شد و روزنامه های رسمی چین از وی به عنوان یک ستاره پرفروغ تمجید کردند.


اما چن اظهار داشت: دختری که ۹۱ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه “آشیانه پرنده” صدای او را شنیدند در واقع “یانگ پیی” هفت ساله بود که صورتی گوشتالو و دندان های نامرتبی دارد.


وی افزود: دلیل انتخاب نکردن یانگ برای حضور در صحنه این بود که می خواستیم چهره خوبی از چین به نمایش بگذاریم و به این فکر کردیم که چه کاری به نفع ماست.


قطعه ای که لین برای اجرای آن روی صحنه رفت آوازی میهن پرستانه به نام “شعری برای سرزمین مادری” بود که هنگام حمل پرچم چین به داخل ورزشگاه اجرا شد.


این نمایش، لحظه مهمی در طول سه ساعت مراسم افتتاحیه المپیک بود.


چن ادامه داد: باید کودکی را انتخاب می کردیم که چهره، رفتار و ظاهری بی عیب داشته باشد.


لین میائوکه از این لحاظ عالی بود اما از نظر صدا همه اعضای تیم ما به اتفاق یان پیی را انتخاب کردند.ادامه حمایت از کودک اصلی خواننده ترانه در جشن افتتاحیه المپیک پکن


پدر دختر ۹ ساله ای که ترانه ای را در جشن افتتاحیه بازیهای المپیک ۲۰۰۸ پکن ، لب خوانی کرده ، اظهار داشت خواننده اصلی ترانه هم که گفته می شود چندان زیبا نیست ، به اندازه کافی با هوش و زیباست.


به گزارش خبرگزاری آریا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، با افزایش یافتن موج حمایت از حضور خواننده اصلی در مراسم اختتامیه بازیهای المپیک پکن ، پدر “لین میائوکه” خواننده مراسم افتتاحیه ، به دفاع از هر دوی آنها پرداخت.


خبرگزاری آسوشیتدپرس ، افشای خبر جابجایی دو دختر کودک خواننده در آخرین لحظات پیش از جشن افتتاحیه به منظور بهتر نمایش دادن این مراسم را آخرین رسوایی کمیته برگزاری بازیهای المپیک پکن توصیف کرد.


میائوکه در لباس درخشان قرمز رنگ در حضور ۹۱ هزار تماشاگر در ورزشگاه اصلی شهر پکن که مراسم افتتاحیه در آن برگزار شد ، کلمات ترانه ای در مورد “سرزمین مادری” را لب خوانی کرد که صدای اصلی آن متعلق به “یانگ پیی” دختر هفت ساله بود و در آخرین اجرای تمرینی ، تصمیم گرفته شد که کسی با چهره بهتر به جای او انتخاب شود.


به این ترتیب “پیی” ، فرصت اجرای ترانه ای را که پربیننده ترین برنامه در تمام تاریخ بازیهای المپیک بود و میلیاردها نفر در سراسر جهان به تماشای آن نشستند را از دست داد.


“لین هویی” پدر میائوکه در گفت و گوی تلفنی با خبرگزاری آسوشیتدپرس اظهار داشت : «یانگ پیی هم خوش چهره است. به اعتقاد من ، او اصلا زشت نیست بلکه زیبا و با هوش به نظر می رسد.»


تصاویر گرفته شده از پیی همراه با استادش او را دختری زیبا نشان می دهد که دندان شیری اش را از دست داده و دو دندان جلویی هم کمی بزرگ هستند.


مسوولان برگزاری بازیهای المپیک پکن روز چهارشنبه با سوالات متعددی در باره این جابجایی مواجه شدند اما اعلام کردند هیچ یک از دو دختر آماده مصاحبه نیستند.


بنابراین گزارش ، بسیاری از مردم ، خواهان اجرای ترانه مزبور توسط “یانگ پیی” هفت ساله در جشن اختتامیه بازیهای المپیک ۲۰۰۸ پکن هستند.


این راز توسط “چن چیگانگ” ، مدیر موسیقی مراسم افتتاحیه در گفت و گوی روز یکشنبه با رادیو دولتی چین افشا شد. وی اعلام کرد که طبق اظهارنظر یکی از مقامات ، صدای “لین میائوکه” به اندازه کافی خوب نبوده و اجرای “یانگ پیی” نیز درخشان نیست اما ترکیب صدا و تصویر هر دو نتیجه بهتری دارد.


“چن چیگانگ” معتقد است که “یانگ پیی” خواننده فوق العاده ای است که نباید از چشم ها پنهان شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 93
  • ۲۳ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.