کاهش بودجه امداد و نجات ظلم به هلال احمر است

کاهش بودجه امداد و نجات ظلم به هلال احمر است

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر احمدی در دیدار با دکتر سیدامیرمحسن ضیائی؛ رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به موقعیت راهبردی استان قزوین و نیازهای این استان، بیان کرد: انتظار می‌ رود پایگاه ‌های امداد و نجات جاده ای که به صورت کانکس فعالیت می‌ کند؛ به ساختمان تبدیل شود.

وی به کاهش۱۰۰ میلیارد تومانی بودجه جمعیت هلال احمر اشاره نمود و افزود: حتی تصویب کامل این بودجه نیز جوابگوی نیازهای هلال احمر نبود و معتقدیم که در کاهش بودجه سال جاری هلال احمر و اختصاص آن به هوانیروز؛ به هلال احمر ظلم شد.

احمدی ادامه داد: این تصور در میان نمایندگان مجلس وجود داشت که با اختصاص ۱۰۰ میلیارد از بودجه جمعیت هلال احمر به هوانیروز؛ خرید بالگرد ‌های این جمعیت  به وسیله هوانیروز صورت می‌ گیرد و در واقع  بودجه کسر شده، از راه هوانیروز به هلال احمر  باز می‌ گردد.

پیشواز از احداث مرکز توانبخشی هلال احمر

دکتر مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز در این دیدار با بیان اینکه ما جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی را دو مجموعه جدا از هم نمی دانیم، اظهارداشت: هماهنگی و تعامل بالایی میان دو دستگاه وجود دارد.

وی تأکید نمود: آمادگی و هماهنگی لازم برای همکاری بیش‌تر با جمعیت هلال احمر در زمینه احداث مرکز توانبخشی در استان قزوین وجود دارد و ما از احداث این مرکز پیشواز می‌ کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین همچنین در ادامه خواستار حل مشکل ملکیت جمعیت هلال احمر بر مرکز درمانی قدس در استان قزوین و صدور مجوز توسعه این مرکز شد.

فعالیت ۵ پایگاه امداد و نجات جاده ای کانکسی

حمید ره انجام مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین نیز در این دیدار  با اشاره به اینکه استان قزوین ۵ پایگاه امداد و نجات جاده ای به صورت کانکس دارد، تصریح نمود: برای تبدیل این پایگاه ‌ها به پایگاه ثابت نیاز به همکاری دستگاه ‌های استان برای واگذاری زمین و احداث ساختمان برای پایگاه داریم.

وی خاطرنشان نمود: مقرر شد تا با برگزاری جلسه مشترکی میان معاونت عمرانی استانداری قزوین با سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، بودجه و اعتبارات لازم از سوی استانداری برای تبدیل پایگاه ‌های کانکس به ساختمان در استان قزوین تأمین شود.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ May 2016 | 6:20 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۱۶ ارد ۹۵
  • دسته‌بندی نشده
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.